Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

Rodzinny konkurs bożonarodzeniowy "Drzewko świąteczne"

BOŻONARODZENIOWEGO KONKURSU RODZINNEGO

DRZEWKO ŚWIĄTECZNE”

CELE KONKURSU:

- wywołanie radosnego nastroju zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia

- propagowanie tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia - rozwijanie wrażliwości plastycznej i artystycznej uczestników

- rozwijanie wyobraźni i twórczego działania,

ZASADY KONKURSU:

1. Rodzinny konkurs na wykonanie „Drzewka Świątecznego” organizowany jest dla dzieci wraz z rodzicami ze wszystkich grup naszego przedszkola. Dopuszcza się wspólne wykonanie pracy przez rodzeństwa uczęszczające do przedszkola.

2. Uczestnik konkursu może wykonać jedną pracę przestrzenną przedstawiającą „Drzewko Świąteczne.” Do wykonania pracy konkursowej należy użyć materiałów naturalnych: gałęzi drzew iglastych, patyczków, owoców jarzębiny, szyszek, mchu, suszonych kwiatów, makaronu, piórek, gąbki florystycznej, styropianu, wikliny, sznureczków, wstążeczek, drucików, ozdób itp. Prace można wykonać z dowolnego trwałego tworzywa. Konstrukcja pracy powinna być stabilna. Wszelkie elementy powinny być odpowiednio przymocowane, a konstrukcja drzewka stabilna.

3. Wielkość prac – dowolna

4. Konkurs trwa od 01. 12.2021r. do 15. 12. 2021r.

5. Obowiązkowo każda praca powinna posiadać metryczkę, na której należy podać: imię i nazwisko autora pracy, wiek oraz grupę.

6. Prace należy dostarczyć do Organizatora konkursu.

7. Prace dostarczone po terminie nie będą brane pod uwagę w konkursie.

8. Prace zostaną ocenione przez Jury powołane przez Organizatora konkursu.

9. Kryteria oceny to:
- pomysłowość i różnorodność zawarta w wykonanej pracy
- estetyka wykonania pracy
- oryginalność wykorzystanych materiałów

10. Zwycięzcy otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody.

11. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 18. 12. 2021r.

12. Prace konkursowe nie podlegają zwrotowi i przechodzą na własność organizatorów.

13. Dostarczenie prac oznacza akceptację warunków konkursu i jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych uczestnika konkursu.

14.Wykonane prace konkursowe zostaną wyeksponowane na wystawie w przedszkolu.

15. Wszelkich dodatkowych informacji i wskazówek udziela Organizator konkursu.

Organizatorzy: Agnieszka Chruścińska, Aleksandra Leśnowolska

Zapraszamy do udziału w Konkursie